• ساعت : ۷:۲:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ 
  • کد خبر : ۲۹۷۴
تأكید رییس دانشگاه علوم پزشكی قزوین بر درج عملكرد اعضای هیأت علمی در سامانه «سعاد»

در نشستی که روز 20 تیر 1400 به منظور ارائه برنامه راهبردی سال 1400 معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، دکتر پیمان نامدار، رییس دانشگاه بر درج عملکرد اعضای هیأت علمی در سامانه «سعاد» تاکید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با بیان چالش ها و مشکلات آموزشی، از روسای هر یک از دانشکده ها خواست که به اطلاع اعضای هیأت علمی برسانند که عملکرد خود را در سامانه سعاد درج و به مدیرگروه ها تاکید کنند که عملکرد اعضای هیأت علمی گروه خود را تأیید کنند، زیرا درج فعالیت توسط هیأت علمی، بدون تایید مدیرگروه، فایده ای نخواهد داشت. وی افزود که رؤسای دانشکده ها باید نظارت کافی بر انجام این فرآیند داشته باشند.

دکتر نامدار همچنین در مورد توسعه آموزش پاسخگو و حضور دانشجویان رشته های مختلف در عرصه، اعتلای اخلاق حرفه ای، اهتمام به نتیجه مثبت در اعتباربخشی برنامه پزشکی عمومی و برنامه ای کلیه رشته ها و اعتباربخشی بیمارستان ها و همچنین تعامل بیشتر دانشکده ها با واحد بین الملل برای دسترسی به بین المللی سازی دانشگاه تاکید کرد.

در این نشست، دکتر سونیا اویسی، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه، برنامه عملیاتی سال 1400 حوزه معاونت آموزشی را به طور کامل شرح داد و و توضیحات لازم و مشکلات و موانع موجود هر کدام از موارد را ارائه کرد. همچنین آمار میزان فعالیت اعضای هیأت علمی هر یک از دانشکده ها را در سامانه سعاد و نوید تبیین کرد.

در نشست مذکور، دکتر نوید محمدی، معاون آموزشی دانشگاه، دکتر سید مهدی میرهاشمی، سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر پیمان حیدریان، مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، رؤسای دانشکده ها حضور داشتند. مکان نشست، سالن جلسات دانشکده دندانپزشکی بود.

گفتنی است، سامانه سعاد به منظور ارزشیابی عملکرد اساتید راه اندازی شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.9.0